Кавовий Львів (2.5-3 години)

Львівські кав’ярні давно стали легендами. А почалося все з того, що вони колись зуміли стати справжніми “клубами за інтересами”. Кав’ярні вчених, кав’ярні музикантів, кав’ярні торговців, політиків, митців… Саме в кав’ярні розквітла славетна львівська школа математики. Найпопулярнішу радіопередачу міжвоєнного Львова готували не в тиші кабінетів, а в гомінкій «Шкотській». Навіть, класичну музику Людкевич часто творив за столиком улюбленої кав’ярні. А письменник і журналіст Збжеховський по кілька днів не вилазив з «Атлясу», і це не зважало йому постійно дописувати в газети…

Особливою сторінкою історії дихають саме кав’ярні облюбовані майстрами пера. Про них є найбільше спогадів. Письменники ж залюбки описували свої походеньки.

Така вже доля львівських кав’ярень, заради публіки, вони мусять виробити свій шарм, обрости легендами, і тільки тоді мають шанс довго жити і давати прихисток спраглій відпочинку душі.

Звідки прийшла до нас кава? Що таке віденська кав’ярня? Як вдалося вижити найстарішій українській кав’ярні? В якій львівській кав’ярня було справжнє пекло? Де збиралися хіпі? Як за кавою наші вчені вмудрялися творити науку? Де живуть за львівським часом, і як його вираховувати? Де оживає дракон? Чого тут немає цін? А також підземні кав’ярні та кав’ярні музеї. Ось, неповний перелік того, що чекає Вас на цій тематичній екскурсії.

ОПЛАТА (з групи)

  • 1-5 осіб – 300 грн.
  • 6-10 осіб – 350 грн.
  • 11-15 – 400 грн.
  • 16-20 – 500 грн.